Sony Xperia L4 Duyuruldu

Tıpkı Nokia, BlackBerry ve HTC gibi, Sony de mobil pazarda oldukça uzun bir geçmişe sahipti. Bununla birlikte, HTC gibi, mobil işlerini şu anda ayakta tutmakta zorlanıyor ve tıpkı PC işlerinde olduğu gibi tamamen katlanmasından çok uzun olmayabilir. Yakında o zaman geliyor olabilir, ancak Sony hala en son orta menzilli ahizenin lansmanından başlayarak akıllı telefonlara son birkaç hurrah veriyor.

Xperia L4, benzersiz bir Sony cıvıltısı için kayda değer bir tasarruf olmayabilir. Geçen yıl 21: 9 “CinemaWide” ekranını yeni nesil harfsiz Xperia telefonlarında tanıttı. Şimdi aynı Geniş (eksi “Sinema”) tasarımı, 6.2 inç Xperia L4 ile daha az premium hattına tanıtılıyor.

Sony, bu ekran sayesinde telefonun çoklu görev ve çok pencereli parçalarını çalıyor ancak MediaTek Helio P22 ve 3GB RAM bu kullanım durumu için ideal olmayabilir. 13MP ana kamera, 5MP ultra geniş lens ve 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera sistemi de dikkate değer olmayabilir. Bununla birlikte, 3,580 mAh pil ve 3,5 mm kulaklık jakı kesinlikle kabul edilir.

Ancak Sony, Xperia L4 hakkında biraz gürültü yaparken, Mobil işinin çevrimiçi varlığını ayarlamak için sessizce hareket etti. Eski özel Sony Mobile web sitesi artık kayboldu ve Sony’nin ana sitesine yönlendiriliyor. Bu sitenin hala telefonları var, ancak kullanışlı ve akılda kalıcı bir adrese sahip olmak yerine alt sayfalarına gitmeniz gerekiyor.

Bu, belki de işinin o kısmını kapatmak için tonu belirleyen Sony’nin akıllı telefonlarını önemsizleştiren diğer değişiklikleri takip ediyor. Akıllı telefonlar Sony’nin gelecekteki vizyonunda hala rol oynuyor olsa da, çoğunlukla aksesuarlarla aynı seviyeye düşüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir