LG V60’dan Sızan Bilgiler

MWC 2020’de sergilenmesi planlanan bir diğer el cihazı sızdırıldı. LG V60’ın yeni bir görüntüsü dört kamera ve tanıdık bir tasarım sergiliyor.

LG’nin V serisi telefonları genellikle sağlam tasarımları ve güçlü performanslarıyla övülür. Geçen yılki V50 pahalı ama yetenekli bir cihazdı ve muhtemelen en erişilebilir US 5G telefonlarından biriydi. Gördüğümüz kadarıyla, V60’ın aynı felsefe üzerine kurulu olduğu anlaşılıyor.

Tarafından sızdırılan renderlara göre Android Başlıkları, LG V60, aynı zamanda daha ince çerçeveler ve bu sefer daha küçük bir çentik ile aynı uzun dikdörtgen şekle sahiptir. Ayrıca, Google Asistan düğmesi ve soldaki ses seviyesi düğmesi ve sağdaki güç düğmesi ile aynı düğme kurulumuna sahiptir. Hepsi beklenen, hepsi normal. Telefon ayrıca modern fotoğrafçılığın modern ihtiyacını karşılamak için dört kameralı bir kurulumun yanı sıra içerik oluşturucuları ve videografçılar için mükemmel olan dört mikrofonlu bir kuruluma sahip olacak. Tam fotoğrafçılık özellikleri henüz bilinmiyor, ancak LG, sınıfında lider olmasa da fotoğrafçılık için iyi bir geçmişe sahip.

İki tanıdık ve hoş geldiniz özelliği, 3,5 mm kulaklık jakı, Samsung’un en son telefonlarında bile bir şey ve ışıkları uzun süre açık tutmak için büyük bir 5.000 mAh pil. Artan pil ömrü, son zamanlarda daha hızlı donanım ve daha fazla içerik tüketiminden kaynaklanan artan kullanımla mücadele etmek için son zamanlarda en önemli trendlerden biridir, bu nedenle V60’ın tabanlarının kapsanacağını görmek güzeldir.

Şüpheli Snapdragon 865 + 8GB RAM kombinasyonuyla birlikte, V60 gerçekten sağlam bir cihaz olarak şekilleniyor. Telefonun resmi olarak ayın sonuna kadar resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir