Her Bütçe İçin Teknolojik Hediyeler

Sphero Mini – £ 33

Sphero Mini robot topu
Sphero Mini robot topu Fotoğraf: Bryan Rowe / Sphero

Uzun zamandır favori Sphero’nun en küçük, en ucuz versiyonu olan bu mini robotik topu sürmek çok eğlencelidir, ancak biraz yaratıcı öğrenme için Sphero Edu uygulamasına da bağlanabilir.

Hot Wheels Kimliği – £ 7’den başlayan araba, £ 90’dan başlayan kitler

Yerleşik NFC çipleri sayesinde hızı, turları izlemek ve arabalara benzersiz kimlikler vermek için akıllı telefon entegrasyonu ile 21. yüzyıla sürüklediğiniz, bildiğiniz ve sevdiğiniz Hot Wheels.

Nintendo Anahtarı Lite – 180 £

Nintedo Anahtarı Lite
Nintedo Switch Lite Fotoğraf: Nintendo

Nintendo Switch’in en ucuz versiyonu, yalnız oynamakla ilgili, hala harika olan daha ucuz, daha hafif bir makine karşılığında TV’ye bağlanma yeteneğinden vazgeçiyor.

Oculus Görevi – 399 £

Bu hepsi bir arada kulaklık, Vader Ölümsüz Yıldız Savaşları deneyimi ve oynaması gereken Beat Saber dahil olmak üzere kaliteyi korurken, sanal gerçekliği bir sonraki eğlenceye taşıyor.

Sağlık ve formda olma

Xiaomi Mi Band 4 – £ 35

Ucuz ama tam özellikli Mi Smart Band 4, kalp atış hızı monitörü, 50 metre su direnci, OLED ekran ve uyarılar için titreşimli tüm kutuları işaretler.

Withings Body + akıllı tartılar – £ 90

Sekiz kişiye kadar kolay kayıt için telefonunuzla senkronize edilen sadece kilonuzu değil, BMI, hidrasyon seviyelerinizi, yağ yüzdesini ve kas ve kemik kütlenizi de takip edin.

Uyku Uykuda – 100 £

Uyku sağlığınız ve refahınız için gereklidir. Otomatik izleme ve tavsiye için yatağınızın altına kaydırdığınız bir sensörden alınan iyi verilerle huzurlu – ya da öyle değil – gecelerinizi anlamak çok daha kolaydır.

Garmin Öncüsü 235 – 150 £

Mevcut en iyi koşu saatlerinden biri, Forerunner 245 ile değiştirildiğinden fiyatı düştü ve 200 £ ‘dan daha düşük bir fiyatla makul bir satın alma oldu.

Apple Watch Serisi 5 – 399 £

Apple Watch Serisi 5
Apple Watch Series 5 Fotoğraf: Samuel Gibbs / The Guardian

Akıllı saatlerin kralı, hemen hemen her sağlık temelini, ayrıca gün boyu pil ömrünü ve konforunu, harika bildirimleri ve çok sayıda kayış, renk ve saat kadranını kapsar.

Kulaklık

Marshall Major III Bluetooth – £ 70

Harika görünüyorlar, harika görünüyorlar, uzun süre dayanıyorlar, seyahat için katlanıyorlar ve hem harika kontrollere hem de sağlam bir Bluetooth’a sahipler, 70 £ ‘da Major III Bluetooth bir pazarlık.

Samsung Galaxy Tomurcukları – 110 £

Samsung Galaxy Tomurcukları
Samsung Galaxy Tomurcukları Fotoğraf: Samsung

Galaxy Tomurcukları yıla çoğu insan için en iyi gerçek kablosuz kulaklık olarak başladı ve 100 £ ‘dan fazla bir fiyatla hala iyi bir değer. Rahat, kulağa hoş geliyor, yeterince uzun ömürlü ve güzel bir kompakt kasaya sahipler.

Audio-Technica ATH-M50xBT – 160 £

Her yerde ses mühendisleri tarafından sevilen efsanevi Audio-Technica M50x için bir Bluetooth güncellemesi anında bir klasik – harika, son yaşlar gibi geliyor ve günlük eziyete dayanacak kadar sağlam.

Apple AirPods Pro – 249 £

AirPods Pro hemen hemen her kutuyu işaretler: kulağa hoş geliyor, yeterince uzun sürüyor, harika bir durumda ve şaşırtıcı derecede etkili gürültü önleme – bu yüzden onları satın almak gerçekten zor olabilir.

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700 – 270 £

Şık ve yeni bir tasarımda en iyi gürültü önleyici kulaklıkları mı istiyorsunuz? Yeni Bose mükemmel, sadece aşırı tıknaz adı unutun.

Gadgets

Amazon Ateşi HD 8 – £ 80

Amazon Fire HD 8 tablet
Amazon Fire HD 8 tablet Fotoğraf: Amazon

Bankayı kırmayacak, ancak mesafeyi geçecek video izlemek için bir tablet istiyorsanız, Fire HD 8, daha güçlü 10 inç sürümü için 80 £ veya 150 £ ‘lık bir pazarlıktır.

Amazon Yankı Noktası – 25 £

Alexa, futbol skorlarını bulmak, zamanlayıcıları ayarlamak ve akıllı ışıkları kontrol etmekten sadece radyo çalmaya kadar hızlı görevler için harika. Hayatınız zaten Google ise Google’ın Nest Mini £ 34 daha iyidir.

Kindle Paperwhite – £ 119

Amazon Kindle Paperwhite
Amazon Kindle Paperwhite Fotoğraf: Samuel Gibbs / The Guardian

En yeni Paperwhite, suya dayanıklıdır, tutulması ve okunması kolay, net, ön aydınlatmalı bir ekranla yalnızca iki kat fiyatla dövülür.

Apple iPad – 350 £

İPad, diğerlerinden daha geniş servis ve uygulama desteğine sahip tabletlerin şampiyonudur. Apple’dan 350 £, başka bir yerde 300 £, video izlemek ve oyun oynamak için yeterince iyi olan giriş seviyesi 10.2in sürümünü satın alıyor.

Apple iPhone 11 – £ 729

Başka biri için bir telefon satın alıyorsanız, iyi bir kamera, iPhone tarzı ve uzun pil ömrüne sahip iPhone 11 ile çok yanlış gidemezsiniz.

Dijital – anında teslimat

İTunes’tan bir uygulama, oyun, parça, kitap veya film hediye edin – 99p

Apple, App Store, iTunes Store of Books uygulamasından 99p gibi kısa bir sürede pratik olarak her şeyi hediye edebileceğiniz ve anında veya planlanan bir tarihte e-posta ile teslim edebileceğiniz için son dakika alımları için arkadaşınızdır.

Özel URL – 1 TL’den başlayan fiyatlarla

Biraz siber DIY ile herkesin özel bir URL’de kendi web sitesi olabilir. Kayıt olduktan sonra, Tumblr gibi hizmetler ücretsiz bir özel URL kullanmanıza izin vererek www.yournamehere.com blogunu uygun fiyatlı bir gerçeklik haline getirir

Xbox Game Pass Ultimate – 1 £

Microsoft Xbox One
Microsoft Xbox One Fotoğraf: Anadolu Ajansı / Getty Images

Microsoft’un “Oyunlar için Netflix” ayda 10,99 £ karşılığında 100’den fazla oyuna erişim sağlar, ancak Microsoft’un mağazasından başlamak için 1 £ karşılığında satın alınabilir ve anında hediye edilebilir.

ComiXology – 3 TL

Kitaplar harika, ama biraz farklı bir şey hakkında. Amazon’un comiXology hizmeti sayesinde, Alan Moore’un Bekçileri gibi klasiklerle şu anda sadece £ 3 olan grafik romanlar hediye edebilirsiniz – son zamanlarda hit bir HBO / Sky şovuna dönüştü.

Spotify – £ 10

Doğru şarkıyı veya albümü seçmek zor geliyorsa, hem yeni hesaplar hem de mevcut Premium hesaplar için iyi olan Spotify hediye kuponları satın alabilirsiniz. Ayda 10 £ veya bir yıl için 99 £.

Netflix – £ 15

Martin Scorsese’nin filmi Netflix’te İrlandalı.
Martin Scorsese’nin filmi Netflix’te İrlandalı. Fotoğraf: AP

Mevcut en büyük ve en iyi akış hizmetlerinden birine erişim hediyesi verin ve anında Martin Scorsese’nin İrlandalı veya muhteşem Final Space filmini izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir