Fortnite Sezon 2: Beş Büyük Değişiklik

Son olarak, dört uzun ay sonra Epic, hit sezonun ikinci bölümünde bir sonraki sezonu yayınladı Fortnite. Oyuncuların umduğu gibi, bu güncelleme büyük ve küçük olan oyunun birçok yönündeki değişikliklerle yaklaşık 7GB boyutundaydı. Sadece okuldan veya işten ayrılıyorsanız ve Sezon 2’yi başlatmayı planlıyorsanız, bilmeniz gereken en büyük değişiklikler şunlardır.

Casus teması

Fortnite C2 Sezon 2, aşağıda yayınlanan fragmanın gösterdiği gibi bir casus temasına sahiptir (bu, güncelleme sonrası ilk kez oyunda oturum açtığınızda oynatılan video ile aynıdır). Oyunun çeşitli güncellemeleri, yani iki yeni konum ve Battle Pass / Challenges ekranı, bu temayı yakından takip ediyor.

Beş yeni İÇN

Oyun tüm eski İlgi Çekici Noktalarını (İÇN) koruyor, ancak çoğu küçük olan beş yeni nokta aldı. Bu konumlar haritaya bakarak kolayca tespit edilebilir – Epic, üstte üç soru işaretiyle gri renkte görünür, böylece hala ziyaret etmeniz gereken yerleri söyleyebilirsiniz. Bu beş yeni yere denir:

Köpekbalığı
Yat
Ajans
Mağara
Teçhizat

uşakları

Bu yeni yerlerden bazıları ‘Henchmen’ olarak adlandırılan botlarla doludur. Star Wars geçişi sırasında gördüğümüz Stroomtrooper’larda olduğu gibi, bu Henchmenler makine tarafından işletilir ve sizi kovalayabilir ve sizi kendi başlarına vurabilir. Sezonun ilk zorluklarından biri, bu Henchmen’lere zarar vermenizi gerektirir.

Bunları Steamy Stacks yakınındaki Yacht’ta ve Holly Hedges yakınındaki kıyıdaki petrol kulesi The Rig’da bulabilirsiniz. Henchmenler Team Rumble modunda değiller, bu yüzden zorlukları tamamlamaya çalışırken bunu aklınızda bulundurun.

Eski silahlar yeni

Epic, Uzaktan Patlayıcıları ve Grappler’ı oyuna geri gönderdi, daha önce mevcut olan ancak daha sonra tonozlu iki öğe. Uzaktan Patlayıcılar bulmak en kolay olanıdır ve ilk kez yaptıklarıyla aynı şekilde çalışırlar (Grappler gibi). Bastırılmış SMG, keskin nişancı, saldırı tüfeği ve tabanca, davul silahı, bom yayı, taktik saldırı tüfeği ve ağır keskin nişancı tüfeği de dahil olmak üzere birkaç silah daha ortaya çıktı.

Artık tuzak yok

Evet, sonunda oldu: Öncesinde Bounce Pad’de olduğu gibi Epic, Tuzakları oyundan çıkardı. Bu öğenin ne kadar süredir mevcut olduğu göz önüne alındığında değişiklik şaşırtıcıydı; birçok oyuncu Trap’ı oyun stratejilerinin bir parçası olarak dahil etmiş ve birçok şikayete neden olmuştur. Ancak, bazı oyuncular bu öğenin kaldırılmasını övdü, çok sinsi olduğunu ve deneyimi mahvettiğini iddia etti.

Daha yavaş yükseltmeler

Yükseltme istasyonları Fortnite C2 Sezon 2, ancak aynı şekilde çalışmıyorlar. Artık SMG’yi yükseltmemeye ek olarak, bu istasyonlar artık çok bir silahı yükseltmek için daha uzun, yani zamanınızı hasat etmek için harcayamazsınız, sadece tüm ekipmanlarınızı hızlı bir şekilde düzleştirmek için.

Deadpool geçit

Doğru. Bir sonraki büyük Fortnite crossover, bir noktada oyunun Item Mağazasından V-Bucks ile satın alınabilecek bir karakter olan Deadpool’u içerecek. Karakterle ilgili tanıtımlar yukarıdaki Sezon 2 fragmanında bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir