En İyi Beş Adobe Acrobat Alternatifi

Adobe Acrobat güçlü bir PDF düzenleme aracıdır, ancak diğer PDF düzenleme araçları gibi, bunun da bazı dezavantajları vardır ve Adobe Acrobat’ın en büyük hayal kırıklıklarından biri fiyatıdır. Adobe Acrobat’ın fiyatı yılda 179,9 $ ‘dır ve sadece bir abonelik sürümü ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, Adobe Acrobat başa çıkmak için kolay bir araç değildir. İnsanların aramalarının nedeni budur Adobe Acrobat alternatifi. Bu yazıda, en iyi beşi bulacaksınız Adobe Acrobat pro alternatifleri kontrol etmelisin. Tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi vereceğiz Acrobat alternatifi artıları ve eksileri ile birlikte araçlar.

Bunların ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin Acrobat alternatifleri şunlardır:

1) PDFelement Pro

PDFelement Pro

İlk Acrobat Pro Alternatifi listemizde PDFelement Pro var. Bu hepsi bir arada araç, PDF düzenleme yolculuğunuzu kolaylaştıracak çeşitli kullanışlı özellikler sunar. Bu güçlü araç, PDF dosyalarından herhangi birini düzenlemenizi sağlar. Sadece bu değil, verilerinizi şifre koruması ile de oluşturabilir, organize edebilir ve güvence altına alabilirsiniz.

Bu araç, çok fazla para harcamak istemeyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. en iyi Adobe Acrobat alternatifi. PDFelement Pro, farklı türde PDF dosyalarını düzenlemenizi sağlar; güçlü OCR özelliğini kullanarak PDF’ye not eklemek, PDF’yi dönüştürmek, taranan belgeyi düzenlemek, PDF oluşturmak, birleştirmek ve hatta doldurulabilir PDF formunda çalışmak ve son olarak farklı kullanıcılardan korunmak için bir şifre ayarlamak için bu aracı kullanabilirsiniz. PDFelement Pro size yepyeni bir düzenleme deneyimi sunuyor.

Yazım denetimi yapar, toplu dönüştürme mümkündür, parola koruması, biçimlendirme, form verileri, doldurulabilir formlar, kullanıma hazır şablonlar, redaksiyon, sayfaları ayıkla, PDF’leri dönüştürme, PDF’leri dönüştürme, ücretsiz ve güvenilir müşteri desteği ve daha fazlası.

Fiyat: Standart sürüm: 69 $ / Yıl 79 $ / Ömür

Profesyonel sürüm: 89 $ / Yıl 129 $ / Ömür

Artıları:

 • Bir PDF dosyası oluşturmak için farklı web sayfaları, görüntüler ve dosyalar oluşturmak, birleştirmek için bu aracı kullanabilirsiniz.
 • Bu aracı PDF metinlerini düzenlemek, filigran eklemek, açıklama eklemek ve resim eklemek için kullanabilirsiniz.
 • Aracın kullanımı kolaydır ve birçok özellik ile birlikte gelir.
 • Araç hızlı bir şekilde açılır ve kullanımı çok kolaydır.
 • Belgenizi korur ve siz de bir şifre ayarlayabilirsiniz.
 • Dosyaları farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.
 • Taranabilir belgeleri düzenlemenizi sağlayan yerleşik OCR işlevi.

Eksileri:

 • PDF dosyalarını herhangi bir açıyla döndürmek sorun olabilir. Sadece 90 derece dönmeyi destekleyebilir.
 • Ücretsiz deneme sürümünün zaman sınırı yoktur ancak filigranı vardır.

2) PhantomPDF

PhantomPDF

Tam geçirmez özelliklerle birlikte gelen bir başka güvenilir PDF editör aracı PhantomPDF’dir. Hem işletmeler hem de bireyler için tasarlanmıştır. Bu aracın kullanımı ile PDF dosyanız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Kullanıcı dostu arayüz PhantomPDF’yi en iyi Acrobat alternatiflerinden biri haline getirir.

Bu PDF düzenleme aracını kullanarak PDF dosyalarınızı kolayca oluşturabilir, yorumlayabilir, düzenleyebilir, paylaşabilir, ortak çalışabilir, tarayabilir, imzalayabilir, yönetebilir ve hatta dışa aktarabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra PDF dosyalarını Word, Excel ve daha fazlası gibi farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Son olarak, PhantomPDF bu yazılımı verimli bir şekilde çalışmanıza izin verecek çeşitli dilleri de destekler.

Fiyat: Standart sürüm: 139 $ / Tek Seferlik

İşletme sürümü: 179 $ / Bir Kerelik

Artıları:

 • PhantomPDF’nin en önemli avantajı zarif arayüzüdür.
 • Bu araç mükemmel bir PDF düzenleme yazılımıdır ve birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.
 • PhantomPDF iyi organize edilmiştir ve gezinmesi kolaydır.

Eksileri:

 • Karmaşık belgeler için kullanmaya çalışırsanız OCR özelliği çok vasattır.
 • Biçimlendirilmiş belgelerin kalitesi bazen düşer.

3) Nitro Pro

Nitro Pro

Birkaç alternatif daha arıyorsanız, Windows 10’da zahmetsizce çalışan Nitro Pro’ya göz atabilirsiniz. Nitro Pro, en iyi PDF düzenleme aracı olarak çok popüler hale geldi ve en iyi yanı, bir bulut ile entegre olması. tabanlı çözüm.

Bu geçiş ücreti düzenlemeyi kolaylaştıracaktır. PDF belgelerini istediğiniz zaman düzenleyebilir, oluşturabilir, ortak çalışabilir ve paylaşabilirsiniz. Bu araç, büyük işletmeler ve bireyler için mükemmeldir. Bu kullanımı kolay araç, birçok güçlü özellikle birlikte gelir ve üretkenliğinizi artırır.

Aynı aracı dosyaları düzenlemek, belge dönüşümleri yapmak, ek açıklamalar eklemek ve belgenizi yazdırmak için de kullanabilirsiniz.

Fiyat: Temel Sürüm için 159 $

Artıları:

 • Kullanımı kolaydır ve entegre bulut tabanlı çözüm onu ​​en iyilerinden biri yapar.
 • Bu aracın birçok özelliği PDF düzenleme işinizi kolaylaştıracaktır.

Eksileri:

 • Nitro Pro’nun OCR aracı bazen doğru çalışmayabilir.
 • Nitro Pro’nun en iyi düzenleme araçlarından biri olduğu söylense bile, belgeleri düzenlemek kolay değildir.

4) PDF Uzmanı

PDF Uzmanı

PDF Expert, Mac kullanıcıları için boşta olan mükemmel bir PDF editörü aracıdır. Diğer herhangi bir PDF düzenleme aracı gibi, bu yazılım da dosyalarınızı düzenleyebilir; isterseniz verilerinize, metinlerinize ve bağlantılarınıza resim ekleyebilirsiniz. Bu araç ayrıca çeşitli dosyaları tek bir dosyada birleştirmenize ve tek bir belge oluşturmanıza olanak tanır.

Sadece bu değil, PDF Expert ile dosyanıza ek açıklama ekleyebilir ve bunları güvenceye alabilirsiniz. Araç, güçlü okuma özelliklerine sahiptir ve 100 sayfaya kadar hızlı bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar.

Fiyat: 79,99 $ / 1 Lisans

Artıları:

 • En fazla 100 sayfayı gözden geçirmenizi sağlar ve PDF’leri de sıkıştırmanızı sağlar. Kaliteden ödün vermeden dosya boyutunu küçültebilirsiniz.
 • PDF Uzmanı çok uygun.

Eksileri:

 • Yalnızca bir düzenleme aracıdır ve herhangi bir PDF dosyasını dönüştürmenize izin vermez.
 • OCR özelliği yeterince iyi değil.
 • Windows işletim sistemi ile değil, yalnızca iOS ile çalışır.

5) Soda PDF

Soda PDF

Bir LULU Yazılımı ürünü olan Soda PDF, hem çevrimiçi hem de masaüstünüzde çalıştırılabilir. Birçok kullanışlı PDF aracıyla birlikte gelir. Çevrimiçi sürümle, PDF dosyalarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman düzenlerken, masaüstü sürümünün kullanmaya başlaması için indirilmesi gerekir.

Soda PDF, 300’den fazla dosya formatını dönüştürmenizi sağlar. Belgelerinizden herhangi birini düzenleyebilir, ek açıklama ekleyebilir, özel dosyalar oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Fiyat: 84 $ / Yıl 129 $ / Ömür

Artıları:

 • 300’den fazla dosya biçimini dönüştürmek için bu aracı kullanabilirsiniz.
 • Bu araç çevrimiçi modda da kullanılabilir, yani dosyayı istediğiniz zaman dönüştürebilirsiniz.

Eksileri:

 • Soda PDF Desktop ve Online sürümü gerçekten yavaş çalışıyor. Masaüstü sürümü hafızanızın çoğunu kaplar.
 • Ücretsiz sürüm, özelliklerin çoğunu denemenize izin vermez.

Sonuç:

Lütfen seçin en iyi Acrobat alternatifive tüm özelliklerine ayrıntılı bir şekilde göz atmak için PDFelement Pro’nun resmi web sitesini bir kez ziyaret etmenizi öneririz. Sağlam bir PDF düzenleme ve dönüştürme aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir