Bebek Yoda Oyuncakları Geliyor

Disney’i, oyuncak söz konusu olduğunda partiye geç kalmakla suçlamak nadirdir. Ancak, Disney Plus’ın The Mandalorian’ı vurduğu ve “Baby Yoda” adlı Çocukla olan küresel takıntısının eğlence devinin bir iki numarayı kaçırdığını söyleyebilirsiniz.

Şovun Baby Yoga ürünlerine el atmak için yayılan gösterinin hayranları, kasım ayından bu yana zor kazanılan nakitleriyle ayrılmak için bekliyorlar. Ancak, korkunç, acele edilmiş t-shirtlerin yanı sıra, bu yumruklu hamurları saklamak zorunda kaldılar.

Neyse ki, Disney şimdi Hasbro’daki iyi insanlardan gelen bir oyuncak ve oyun saldırısıyla kayıp zamanı telafi ediyor. Oyuncak Fuarı 2020’de tanıtılan seri, sadece 60 $ (yaklaşık 46 £) değerinde bir Imperial Cruiser yükü satacak animatronik bir Bebek Yoda oyuncağı tarafından taçlandırıldı.

Oyuncak Fuarı’nda bulunanların (Gizmodo aracılığıyla) raporlarına göre, Çocuk Animatronic Peluş kulaklarını sallayabilir, başını yan yana hareket ettirebilir ve Kuvveti kullanmak için bir am uzatabilir. Hatta 25 ses ve hareket kombinasyonunun bir parçası olarak eski coo’yu zaman zaman çıkardı. Eğer küçük adamı yere yatırırsan, bir “güç kestirmesi” alacaktır.

Bebek karyolasında gösterildi Çocuk yüzer, ancak yüzmez ve oyuncakla birlikte verilmez. 60 dolardan ne bekliyorsun?

Bugünden ön sipariş verilebilir, gümüş kolye ucu ile tamamlanabilir, ancak maalesef sonbahara kadar mevcut olmayacak. Muhtemelen The Mandalorian’ın iki sezonunun Disney Plus’ta yayınlanacağı zamana denk gelecek.

Bu ilkbahardan çıkacak oyuncaklar var. Klasik elektronik masa oyunu Operasyonu, zorunlu Funko Pop ve bir dizi figürin ve peluşun Bebek Yoda temalı bir versiyonu var, ancak animatronik şüphesiz öne çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir