ASUS ROG Phone 3 Google Stadia İle Gelecek

Google doğal olarak Stadia oyuncularının Chromecast ve Denetleyici satın almasını tercih ederken, hizmetin en büyük satış faktörlerinden biri AAA PC oyunlarını akıllı telefonda herhangi bir yerde oynama yeteneğidir. Bu amaçla, Google’ın Stadia uyumluluğunu 20 daha fazla telefona genişletmesi memnuniyetle karşılandı, ancak yalnızca mevcut modelleri adlandırdı. Şimdiye kadar, Stadia uyumlu olduğu ortaya konan en az bir tane hala duyurulmamış telefon var. Daha da önemlisi, önceden yüklenmiş uygulama ile çıktığında aslında Stadia’ya hazır olacak.

Tabii ki, herhangi bir Stadia abonesi, bu özel kulübe davet edilen birkaç modelden biri olması şartıyla, uygulamayı bir Android telefona kolayca yükleyebilir. Ancak ASUS’un başardığı şey, biraz övünme ve Razer Phone gibi rakiplerine göre bir avantaj. Google Stadia ile ilk ortaklık yapan kişi, oyun akıllı telefonu olarak imajını pratik olarak simüle ediyor.

Yeni nesil ASUS ROG Telefon hakkında detaylar, elbette, bu noktada hemen hemen yok. Otomatik olarak 5G desteği anlamına gelen en yeni Snapdragon 865 ile güçlendirileceğini tahmin etmek oldukça kolaydır. Stadia’nın kendisi 4K 60 fps video çıkışını desteklerken, ROG Phone 3’ün bunun için 2K çözünürlüklerin üzerine çıkmasını beklemek çok fazla olabilir.

ASUS, Stadia’nın yalnızca Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri. Elbette bir Stadia hesabına sahip olmayı da gerektirir, ancak bazı avantajlar veya abonelik indirimleri sunacak tanıtımları görmek çok şaşırtıcı olmaz.

Birkaç haftalık medya çılgınlığından sonra, Google Stadia’nın spot ışığında yavaşça azalmaya başladı. Önümüzdeki günler, Kurucuların üç aylık deneme süreleri sona erdiğinden hizmetin uzun vadeli uygulanabilirliğini test edecek. Stadia, özellikle halka açık olduğunda, vaat edilen ücretsiz katmanı hakkındaki ayrıntıları resmi olarak henüz açıklamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir